Zabieg oczyszczająco odżywczy z wykorzystaniem infuzji tlenowej

Podczas zabiegu oczyszczającego skórę głowy wykorzystujemy peelingi trychologiczne dobrane do indywidualnych potrzeb klienta. Na oczyszczoną skórę głowy stosowane są preparaty terapeutyczne których skuteczność zwiększa mechanizm działania infuzji tlenowej. Jest to nieinwazyjny i skuteczny zabieg dotleniająco odżywczy. Skoncentrowany tlen medyczny transportuje składniki aktywne w głębsze warstwy skóry dając efekty przeciwzapalne i kojące.

Zabieg oczyszczający z regeneracją łodygi włosa

Protokół zabiegowy składa się z 6 etapów które rozpoczyna oczyszczanie i eksfoliację skóry głowy za pomocą peelingu trychologicznego. Dalsze etapy to odżywienie i regeneracja łodygi poprzez zastosowanie preparatów bogatych w keratynę i proteiny. W trakcie zabiegu nie są wykorzystywane urządzenia bazujące na wysokich temperaturach które mogą uszkadzać włos. W składzie produktów nie znajdziesz formaldehydów czy innych substancji szkodliwych

Mezoterapia
mikroigłowa

To zabieg łączący mikronakłuwanie oraz infuzję tlenową. Jego zadaniem jest silne pobudzenie włosów do wzrostu, poprawa ukrwienia, odżywienia oraz dotlenienia skóry głowy.

Mezoterapia
igłowa

To iniekcyjne podanie preparatu w głąb skóry głowy wykorzystując medyczne preparaty stymulujące włosy do wzrostu poprzez dotlenienie i pobudzenie mieszków włosowych. Zabieg zawsze poprzedza dokładne oczyszczenie skóry głowy, dzięki czemu nie wymaga samodzielnego przygotowania skóry do zabiegu przez pacjenta.

Darsonwalizacja

To terapia z wykorzystaniem prądów d’Arsonvala które stymulują włosy do wzrostu, pomagają uzyskać przekrwienie i rozszerzenie naczyń zwiększając transport tlenu i składników odżywczych do mieszków włosowych. Zabieg ma działanie przeciwłojotokowe i dezynfekujące. Szczególnie polecany w przypadku łupieżu, łojotoku i wypadania włosów.