Podstawowa konsultacja trychologiczna 

Jest pierwszym koniecznym działaniem w celu postawienia diagnozy i doboru odpowiedniej terapii. Obejmuje badanie trichoskopowe, szczegółowy wywiad i zlecenie koniecznych badań laboratoryjnych. Do celów diagnostycznych wykorzystuję zaawansowaną wideokamerę umożliwiającą analizę skóry i włosów. Podczas konsultacji trychologicznej otrzymasz kompleksowe zalecenia pielęgnacyjno terapeutyczne.

Rozszerzona konsultacja trychologiczna

Konsultacja rozszerzona opiera się na szczegółowym wywiadzie medycznym, trichoskopii skóry i włosów oraz analizie wyników badań. Po zakończonej konsultacji otrzymujesz zalecenia indywidualnych form terapii oraz sugestie suplementacyjno- dietetyczne.

Analiza pierwiastkowa włosów

Obejmuje pobranie i przygotowanie materiału niezbędnego do wykonania pierwiastkowej analizy włosa. Dzięki niemu dowiemy się jaki jest stan odżywienia organizmu. Poznamy stosunek 29 pierwiastków mineralnych ( w tym 5 pierwiastków toksycznych). Na podstawie wyniku otrzymasz program suplementacyjny oraz dietę metaboliczną.

Badanie mykologiczne, mikrobiologiczne i w kierunku roztoczy

Obejmuje wykonanie oraz pobranie materiału do badania w kierunku zakażeń bakteryjnych, grzybiczych oraz roztoczy: Nużeńca ludzkiego, a także Świerzbowca . Zapewniam profesjonalną obsługę i konsultację w dziedzinie diagnostyki mykologicznej i mikrobiologicznej.

Badanie genetyczne w kierunku łuszczycy (HLA-Cw6)

Badanie pomocne w różnicowaniu łuszczycy od innych chorób autoimmunologicznych czy w prognozowaniu odpowiedzi na leczenie. Z pobranego materiału genetycznego izolowany jest kod DNA, w którym następnie badana jest obecność antygenu HLA-Cw6 świadczącego o predyspozycji genetycznej w kierunku łuszczycy.