Dlaczego trychologia?

Niektóre doświadczenia w życiu decydują o wyborze ścieżki kariery i kształtują charakter. Nie ma nic lepszego jak współpraca z osobą o otwartym sercu, który doskonale rozumie, motywuje i wspiera na każdym etapie działań. Trychologia to dziedzina dzięki której czuję że się rozwijam, rozwiązuje nurtujące mnie pytania, poznaje nowe możliwości nauki i medycyny. Praca z pacjentem pozwala mi pomagać innym, obdarzyć wsparciem w problemach które nie każdy zrozumie. Jednocześnie efekty wspólnych działań przynoszą ogromną radość, spełnienie i utwierdzają w przekonaniu że to co robię ma sens.

Pewnego dnia udało mi się przezwyciężyć własne problemy trychologiczne, w tej samej chwili zdecydowałam dzielić się zdobytym doświadczeniem.

Właśnie w taki sposób powstała Trychoporadnia.

CO MNIE WYRÓŻNIA

Doświadczenie

Moja droga do kariery zawodowej zawsze zmierzała w kierunku włosów i nauk o zdrowiu. Na wczesnym etapie poszukiwań swojej ścieżki, wybrałam kierunek fryzjerstwa. W 2011 roku ukończyłam technikum fryzjerskie które dało mi przygotowanie praktyczne do zawodu Trychologa. Następnym krokiem było ukończenie studiów na kierunku Kosmetologii w Wyższej szkole Fizjoterapii imienia Andrzeja Czamary we Wrocławiu. W trakcie trwania studiów a także po jej zakończeniu pracowałam w dziedzinie kosmetologii i fizjoterapii.
Zainteresowanie trychologią i zdrowiem pogłębiało się w miarę zdobywania doświadczenia zawodowego. Chcąc ukierunkować wiedzę wybrałam szkołę podyplomową na kierunku Trychologia w Wyższej szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie którą ukończyłam w roku 2021.
Obecnie poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie dietetyki, diagnostyki trychologicznej oraz medycyny funkcjonalnej. Uczęszczam na liczne szkolenia, sympozja oraz konferencje naukowe poświęcone tym dziedzinom. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Stale zdobywam aktualne informacje i poznaję metody diagnostyczno terapeutyczne, aby Pacjenci Trychoporadni mieli do dyspozycji szeroki wachlarz rozwiązań technologicznych oraz autorskie protokoły i terapie.

Z myślą o pacjentach

Moim priorytetem jest Twoje zdrowie i komfort. Dbam o to byś od samego wejścia czuł się dobrze i bezpiecznie. Gwarantuję klientom kompleksową opiekę na każdym etapie działań. Stawiam na holistyczne terapie a na trychologię patrzę z otwartą głową i nieustannie poszerzam wiedzę. Trafna diagnoza i wywiad są kluczem do wyleczenia problemów. W gabinecie kształtujemy dobre nawyki, a dobre nawyki kształtują Was.